FAQ

Rejestracja

Jak mogę otworzyć darmowe BETkonto?

Darmowe BETkonto otworzysz klikając przycisk “OTWÓRZ KONTO”, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Czym jest BETkonto tymczasowe?

BETkonto tymczasowe to konto z ograniczoną funkcjonalnością. Ma limit w postaci maksymalnej stawki za którą możesz obstawiać oraz brak możliwości wypłat wygranych. Chcesz odblokować wszystkie funkcje? Nic prostszego! Wystarczy przejść proces weryfikacji. Wejdź w “Mój profil”, a następnie uderzaj w “DOKOŃCZ”.

Czym jest BETkonto pełne?

BETkonto pełne to najlepsze konto w naszym serwisie! Możesz wpłacać, wypłacać pieniądze, obstawiać i wiele więcej. Jeśli chcesz posiadać BETkonto pełne trzeba przejść weryfikację podczas procesu rejestracji lub w innym, dogodnym dla siebie momencie.

Jak mogę zmienić status swojego BETkonta na pełne?

BETkonto pełne to BETkonto zweryfikowane. Możesz dodać wszystkie dokumenty już podczas rejestracji, a możesz to zrobić później, w dowolnym momencie. Trzeba będzie podać swoje dane osobowe i załączyć zdjęcie/skan/kopię elektroniczną dokumentu tożsamości, na którym zarówno numer dokumentu, jak i Twoje dane będą widoczne.

Weryfikacja gracza

Dlaczego muszę podawać swoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe - w tym fotokopia dowodu tożsamości, paszportu lub karty pobytu - służą do pełnej weryfikacji Twojej tożsamości i pełnoletności. 

Wiemy, że formalności to nie jest nic przyjemnego, ale musimy je od Ciebie zebrać. Taki mamy klimat… i prawo. 


Jest to podyktowane obowiązującą na terenie RP ustawą o grach hazardowych- Artykuł 15d ust. 3 w związku z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju Finansów z dnia 18 maja 2017 r. w sprawie sposobu oraz zakresu archiwizacji danych związanych z urządzanymi grami hazardowymi przez sieć Internet oraz Artykuł 20 ust. 5-7 w związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 22 czerwca 2010 r. w sprawie zaświadczeń o uzyskanej wygranej oraz ewidencji zaświadczeń i ewidencji wypłaconych wygranych.

Jakie dane są niezbędne do przeprowadzenia procesu weryfikacji?

Do weryfikacji potrzebujemy przedstawienia skanu/zdjęcia/kopii elektronicznej Twojego dokumentu tożsamości na którym muszą być widoczne wszystkie dane.

Żaden element dokumentu nie może być zasłonięty.

Jak powinno wyglądać zdjęcie dokumentu do weryfikacji?

W celu weryfikacji możesz przesłać: skan, fotografię bądź elektroniczną kopię swojego dokumentu tożsamości. Ważne jest, aby jakość obrazu umożliwiała bezproblemową weryfikację danych.

UWAGA!

W przypadku opcji "Zrób zdjęcie", pierwsze zdjęcie powinno przedstawiać tył dokumentu. 

Jakie dokumenty tożsamości akceptujecie?

Akceptujemy paszport, dowód osobisty i kartę pobytu.

Ile trwa proces weryfikacji?

Jak wiadomo, czas to pieniądz - dlatego proces weryfikacji trwa zazwyczaj tylko kilkanaście minut. Maksymalnie proces może potrwać do 48h.

Kto jest administratorem moich danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest BETFAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 26, 01-523 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

W jaki sposób chronione są moje dane?

Jednym z głównych aspektów firmy BETFAN jest ochrona danych osobowych naszych użytkowników. Stosujemy odpowiednie środki, aby chronić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Posiadamy zasady regulujące dostęp oraz przechowywanie tych danych, a nasza strona przetwarza dane wyłącznie podczas szyfrowanego połączenia certyfikowanego przez CloudFlare INC ECC CA-2. Stosowanie takiego podejścia ogranicza ryzyko przechwycenia informacji przez osoby trzecie.

Konto

Czy mogę posiadać więcej niż jedno BETkonto?

Nie, każdy gracz może posiadać tylko jedno BETkonto.

Jak mogę zmienić adres e-mail konta?

Aby zmienić e-mail napisz do nas z nowego adresu e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przedstawiając kopię dokumentu, którego użyłeś do weryfikacji swojego konta. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktujemy się z Tobą.

Czy mogę zmienić swoje dane?

Skontaktuj się z nami pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. opisując krótko jakie dane chcesz zmienić oraz załączając dokument potwierdzający. Sprawdzimy czy jest możliwość zmiany.
Każdorazowo taka zmiana będzie potwierdzona mailowo.

Zapomniałem hasła, co zrobić?

Jesteśmy przygotowani na tego typu sytuacje. Wystarczy, że pod przyciskiem “ZALOGUJ” klikniesz przycisk “Zapomniałeś hasła?”. Po wpisaniu swojego adresu e-mail wyślemy Ci odnośnik do zresetowania Twojego hasła.

Jak mogę zamknąć swoje BETkonto?

Zamknąć konto lub samo wykluczyć się możesz samemu.

Wejdź  w Menu Mój profil - Twoje limity - Więcej - Zawieś konto / Zamknij konto / Samowykluczenie

Znajdziesz tam dostępne opcje i możesz wybrać, która opcja jest dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Czy mogę odzyskać wcześniej zamknięte BETkonto?

Sprawdzimy co da się zrobić! Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Gracza np. mailowo pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i daj nam znać.

Czy muszę doładować konto natychmiast po otwarciu konta?

Nie, konto możesz doładować w dowolnym, wygodnym dla Ciebie momencie. Ale po co zakładać konto, jeśli nie można grać, więc polecamy to zrobić jak najszybciej ;)

Wpłaty

W jaki sposób mogę doładować swoje BETkonto?

Szybkim przelewem, BLIKIEM albo Kartą płatniczą. Zobacz zakładkę Płatności lub po prostu klikaj w profilu “WPŁAĆ”.

Jeśli to Twoja pierwsza wpłata na BETkonto, doładowanie musi nastąpić przelewem z Twojego imiennego konta bankowego. Dzięki temu będziemy mogli Cię poprawnie zweryfikować i przypisać numer konta do wypłat Twoich wygranych!

BLIK oraz Karty płatnicze będą dostępne wyłącznie dla kont, które mają już przypisane konto bankowe!

Jaka jest minimalna kwota depozytu?

Zaczynamy od dwóch złotych. Ale za dwa złote nie ugrasz tyle co za stówkę, więc porządnie to przemyśl!

Czy pobieracie prowizję za depozyt?

Jasne, że nie! 

Czy BETkonto tymczasowe posiada limit wpłat?

Na BETkoncie tymczasowym nie ma limitu wpłat, ale maksymalna wysokość stawek nie może przekroczyć 5000 zł.

Wpłacone środki nie zostały zaksięgowane na moim BETkoncie, dlaczego?

Powodów może być wiele. Czas zaksięgowania środków może być różny w zależności od banku i metody wpłaty.

Jeśli środki nie zostały zaksięgowane po kilkunastu minutach, spróbuj zalogować się ponownie. Jeśli problem nadal występuje, należy skontaktować się w pierwszej kolejności z operatorem płatności, czyli firmą Przelewy24 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Wypłaty

W jaki sposób mogę wypłacić swoje środki?
Jeśli chcesz wypłacić swoje środki, wystarczy, że wejdziesz w swój profil i wybierzesz opcję "WYPŁAĆ".
Jak długo trwa realizacja zleconej wypłaty?

Do ponad 97% kont wypłacamy środki w średnio 15 minut. Do pozostałych i poza godzinami pracy, może to zająć troszkę więcej.

Czym są szybkie wypłaty?

Wypłacamy środki średnio w 15 minut, 7 dni w tygodniu od 07:00 do 23:00, do ponad 97% kont bankowych w całej Polsce! Pełna lista banków, wraz z dokładnymi godzinami realizacji znajduje się tutaj.

Minimalna kwota wypłaty dla wypłaty szybkiej to 10 zł. 
Maksymalna kwota wypłaty dla wypłaty szybkiej to 10 000 zł.

Każdy Gracz może zrealizować pięć szybkich wypłat dziennie. 

Jak mogę zmienić numer konta do wypłat?

Jeśli chcesz zmienić numer konta przypisanego do swojego BETkonta, doładuj swoje BETkonto kwotą min. 2zł, poprzez przelew z Twojego NOWEGO konta bankowego. Następnie napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w załączniku przysyłając potwierdzenie przelewu wygenerowanego w systemie transakcyjnym Twojego banku. Screenshoty nie są akceptowane. Sprawdzimy czy wpłata pochodzi z konta bankowego, które jest przypisane do Ciebie i wyślemy Ci wiadomość potwierdzającą zmianę.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty?

Minimalna kwota jaką możesz wypłacić wynosi 2 zł.

Jakie opłaty pobierane są za wypłatę środków?

To my się pytamy “jakie opłaty?”! Nie pobieramy żadnych prowizji, czy opłat - ani za prowadzenie BETkonta, ani za wypłaty środków.

Czy mogę przesłać środki pieniężne na inne BETkonto?

Nie, nie ma możliwości transferu środków na inne BETkonto. 

Wypłacone środki nadal nie trafiły na moje konto, dlaczego?

Zlecamy wypłaty codziennie. Jeśli Twój bank jest na liście szybkich wypłat, zajrzyj do banku nawet za 15 minut. Obsługujemy ponad 97% kont bankowych. Jeśli jednak Twojego banku nie ma na liście, nie masz się czego obawiać. Pieniądze powinny dojść w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu zlecenia wypłaty, zależnie od sesji księgowania w Twoim banku. 

W wyjątkowych przypadkach czas może zostać wydłużony do 7 dni roboczych.

Moja wypłata została anulowana, dlaczego?

Nie masz się czego obawiać. W szczególnych przypadkach, nasza firma może wstrzymać realizację dyspozycji wypłat. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do uprawnień danej osoby, co do rozporządzania BETkontem, przeprowadzamy ponowną weryfikację konta lub możemy poprosić o przesłanie dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość. Po potwierdzeniu tożsamości, możesz wypłacić pieniądze bezproblemowo.

Jeżeli masz wątpliwości, opisz problem i skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zawieranie zakładów

Jakie rodzaje zakładów są dostępne?

Jakie rodzaje zakładów są dostępne?

Do wyboru, do koloru!

Oferujemy następujące typy zakładów:

- zakład prosty (singiel, jednozdarzeniowy)

- zakład AKO/akumulator (prosty wielozdarzeniowy)

- zakład systemowy

- zakład blokowy

Dokładne wytłumaczenie każdego z zakładów znajdziesz w sekcji rodzaje kuponów. 

Czym jest funkcja cashout?

Funkcja cashout to opcja, która umożliwia Ci zamknięcie zakładu przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Czym jest zakład LIVE?

Nie zdążyłeś postawić konkretnego zdarzenia? Nic straconego! Zakłady Live umożliwią Ci przyjąć zakłady na trwające wydarzenia, na żywo.

Jaka jest minimalna kwota potrzebna do zawarcia zakładu?

Zaczynamy od dwóch złotych. Ale za dwa złote, nie ugrasz tyle co za stówkę, więc porządnie to przemyśl!

Mecz został odwołany/przerwany. Co z moim kuponem?

W przypadku rozgrywki baseballa:

zakłady na rozgrywkę baseballa, która nie odbyła się w terminie(o określonej godzinie w wyznaczonym dniu kalendarzowym) lub która została przerwana i nie została dokończona w zaplanowanym terminie(w tym samym dniu kalendarzowym) unieważniamy i zwracamy stawkę. Za rozstrzygającą uważa się strefę czasową, gdzie zdarzenie miało miejsce.

W przypadku rozgrywek tenisa:

zakłady na rozgrywkę tenisa, która została przerwana lub która nie odbyła się w terminie uważa się za ważne, gdy powyższe zdarzenie odbyło się jednak lub zostało dokończone w ramach tego samego turnieju. W przypadku przerwania meczu rozgrywek tenisa np. wskutek kontuzji jednego z zawodników i tym samym braku możliwości dokończenia takiego meczu zakład obejmujący takie zdarzenie zostaje unieważniony.

W przypadku pozostałych rozgrywek:

zakład obejmujący zdarzenie przerwane lub zdarzenie, które nie odbyło się w terminie uważa się za ważne, pod warunkiem, że wskazane zdarzenie odbyło się/zostało dokończone w ciągu dwóch dni kalendarzowych, licząc od dnia następnego po dniu w którym miało się odbyć.

Czy mogę anulować kupon?

Nie, zapisany kupon może być anulowany tylko w szczególnych przypadkach np. awarii systemu lub na podstawie uprawnionej i uznanej reklamacji. 

Jaka jest maksymalna liczba zdarzeń na jednym kuponie?

Maksymalnie możesz postawić 30 zdarzeń na jednym kuponie.

Gdzie mogę znaleźć historię swoich kuponów

Historię kuponów znajdziesz w zakładce “Mój profil”.

Jak długo muszę czekać na rozliczenie zakładu?

Najczęściej trwa to kilka minut po zakończeniu ostatniego zdarzenia na kuponie.

W jaki sposób mogę zgłosić reklamację?

Reklamację powinieneś zgłosić w formie pisemnej w terminie 14 dni od daty ogłoszenia oficjalnego wyniku ostatniego zdarzenia na kuponie wysyłając do nas pismo reklamacyjne na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jak mogę otrzymać zaświadczenie o wygranej?

Aby otrzymać zaświadczenie o wygranej, zgłoś nam taką chęć poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w każdym przypadku podając numer lub numery wygranych kuponów. Odpowiemy najszybciej jak można!

UWAGA!
Uczestnik zakładów może zgłosić chęć otrzymania zaświadczenia jedynie do 12 godzin od chwili uzyskania/wydania wygranej.

 

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!